با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز کاربران به استفاده از تجهیزات با قابلیت های پیشرفته رو به افزایش است تلفن های تحت شبکه ویپ voip با هدف تامین نیازهای کاربران طراحی و تولید شده اند و امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

تلفن voip در اصفهان یک سیستم تلفن گویا است و امکاناتی نظیر ایجاد کنفراس چندین کاربر با هم، امکان ضبط و شنود مکالمات، گزارش گیری مکالمات و ... را فراهم آورده است.

به مراکز تلفن تحت شبکه (سانترال تحت شبکه) که امکان اتصال تلفن های دفاتر را فراهم می کند به طور کلی ویپ گفته می شود.

تلفن ویپ

فروشگاه آنلاین خرید و فروش تجهیزات ویپ در اصفهان امکان فروش اینترنتی مرکز تلفن voip را برای مشتریان فراهم آورده است.اگر به دنبال خرید تلفن ویپ voip ارزان قیمت در اصفهان هستید جهت خرید اینترنتی تلفن ویپ به آدرس اینترنتی شرکت رایمند مراجعه نمایید.

قیمت تلفن ویپ با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد متفاوت است.

 شما می توانید تجهیزات ویپ نظیر گیت وی voip ، ip phone voip، هدست ویپ ، فروش getway voip را از فروشگاه ویپ در اصفهان خریداری نمایید.

شرکت رایمند ارتباطات به صورت تخصصی ارائه دهنده خدمات شبکه های کامپیوتری در حوزهای خدمات اکتیو و پسیو شبکه در اصفهان است.این شرکت با بهره گیری از کادر فنی متخصص قادر به طراحی و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری می باشد.

خدمات اکتیو شامل کانفیگ روتر میکروتیک سیسکو، راه اندازی ویندوز سرور، مدیریت و امنیت شبکه می باشد.

 خدمات پسیو شامل کابل کشی، داکت کشی، ترانک، راه اندازی اتاق سرور می باشد.

شرکت رایمند ارتباطات به عنوان نماینده فروش یوپی اس در اصفهان اقدام به فروش اینترنتی انواع ups  اصفهان نموده است و امکان خرید ups  به صورت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

قیمت ups بسته به توان آن متفاوت است شما می توانید یو پی اس ارزان و با کیفیت متناسب با نیازتان را از رایمند ارتباطات خریداری نمایید.
پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب
پربازدیدترین مطالب

تلفن voip در اصفهان

با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیاز کاربران به استفاده از تجهیزات با قابلیت های پیشرفته رو به افزایش است تلفن های تحت شبکه و...
0 0 20 ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۶

عوامل موثر بر افزایش طول عمر باتری یو پی اس

برخی از موارد گفته شده در زیر از عوامل موثر بر افزایش طول عمر باتری یو پی اس بشمار می رود:ساختار باتری یو پی اساولین عام...
0 0 12 ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۳

آموزش برق در اصفهان قسمت اول

رایمند ارتباطات نماینده شرکت تکام جهت آشنایی افراد از ضرورت استفاده از تجهیزاتی نظیر یو پی اس اقدام به برگزاری سمیناری ت...
0 0 12 ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۴

قسمت دوم آموزش یو پی اس به همراه فیلم

در مطلب قبلی با قسمت اول آموزش یو پی اس آشنا شدید در این پست با ادامه مباحث تخصصی یو پی اس و برق در خدمت شما هستیم تا بت...
0 0 7 ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۶

معرفی ups online Rackmount 3kva

یکی از انواع یو پی اس ها که میخواهیم در این آموزش شما را با آن آشنا سازیم یو پی اس رکمونت 3kva سری آنلاین تکام است. ...
0 0 5 ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۳